Hakkımızda
  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hepgezelim.com 3 girişimci tarafından kurulmuştur. Hiçbir kuruluşa bağlı olmadan kendi imkan ve çabaları ile hepgezelim.com 2017 yılından bu yana yayındadır.

2008 yılından bu yana kurucumuz Türkiyenin 81 ilinde görev için bulunduğu zamanlarda çekmiş olduğu fotoğraf ve videoların çok büyük arsiv olduğunu görüp bunun üzerine uzun zamandan beri planladığı gezi sitesi açma fikrini artık hayal olmaktan çıkartıp 2017 yılının başlarında diğer iki girişimci ile birlikte gerçeğe çevirmek için görüşmeleri arttırarak 2017 Mayıs ayında hepgezelim.com ismini alarak yollarına başladılar.

2017 yılında 6-9 aylık kurumsal kimlik çalışmaları, sayfa çalışmaları, kategori çalışmaları ve yapılması planlanın sitenin hangi formatta olacağı planları devam ederek 2018 yılında hepgezelim.com yayın hayatına başlamıştır.

2018 Ocak ayı ile Ağustos ayı arasında site 2-3 kere tekrar güncellenmiş. 2018 Ağustos ayından önce yapılmış olan sistemin artık verimli olmadığı ve ziyaretçi sayısında hızlı yükselmelerden dolayı farklı format denenerek bu sefer görsele önem verilmiştir. hot air balloon cappadocia

2019 Ocak ayında ziyaretçilerimizden gelen geri bildirimlerden dolayı artık bu sisteminde yeterli olmadığı görüşüne varılarak 2019 Ocak ayından 2019 Mayıs ayına kadar en güzeli sunmak için arge çalışmalarımız devam etmiştir. 2019 Nisan ayının son günlerinde çalışmalarımızı bitirip beta sürümü yayına alınmış ve 1 ay boyunca eksik ve hatalar giderilerek 2019 Mayıs ayında tam sürümünü yayına alınmıştır.

Takipcilerimizin, üyelerimizin ve yazarlarımızın bundan sonraki zamanda fotoğraf ve yazılarını we transfer, Telegram veya bilgi@hepgezelim.com ile göndermeleri önemle rica olunur.

Sosyal Medyada Varmıyız ?

Sosyal Medyada Varmıyız ?

Evet Varız.

2019 Ocak ayında hem sistemimizi yenileyip hemde Sosyal Medya hesaplarımızı oluşturmaya başladık.

2019 Şubat ayında ekibimize yeni arkadaşlar dahil olarak hem hepgezelim ekibi, hem yazarlarımız, hemde takipcilerimiz ile yapılan sohbet ve önerilerin sonucunda sadece 5 ayda Instagram hesabımızda 4.000 gerçek takipciye ulaşarak beklentimizin üzerinde bir çalışma yaptığımızı gördük.

Lokasyonlarda hepgezelim.com olarak fotoğraf paylasım yapmanın yanında EKRAN YÜZÜ ile çok güzel videolar çekmeyi planlandı ve görüşmeler sağlandı hepgezelim.com için doğru aday bulunamadığından veya adayların bakış açılarından dolayı bu projemizi faaliyete geçiremedik. Bu projemiz devam etmekte olup en yakın zamanda sizlerin karsısına hem fotoğraf, hem video, hemde canlı yayınlarla paylaşımlarımızı daha kapsamlı hala getireceğiz.

Instagram

Gezi Fotoğraflarınız İçin @hepgezelimresmi ve Portre Fotoğraflarınız İçin  @hepportre

Neden Türkiyenin En Kapsamlı Gezi Sitesiyiz ?

Hepgezelim.com “Türkiyenin En Kapsamlı Gezi Sitesi” olarak yayın hayatına başlamasının en büyük amacı hepgezelim.com ekibi olarak o yerin genel olarak kaç puan aldığını, kaç kişinin yorum yaptığını, kaç kişinin aylık/yıllık ziyaret ettiğini, merkeze olan uzaklığını, giriş ücretini, ziyaret saatlerini, ziyarete kapalı günlerini, adresini, ziyaret süresini en güzeli ise yanlış bir yere gitmemek için yol tarıfının olması (yol tarifimize tıkladığınızda telefonunuza esleserek sizi doğru adrese hızlı bir şekilde götürmesi planlanıp uygulanmıştır).

Lokasyondan ziyade o ilin gezi haritalarınada ulaşabilirsiniz

Hepgezelim.com 81 ili kapsayıp bütün illerdeki gezilecek yerleri, yiyecek içecekleri, otelleri ve gezi rotalarını sizler için oluşturarak sizlerin gezmeyi düşündüğünüz bir ile gitmeden bütün planlarınızı yapmanıza yardımcı olur.

Bende Gezdiğim Yerleri Paylaşabilirmiyim ?

2019 Mayıs ayında ziyaretçilerimizin daha aktif olacağı tam sürümü yayına aldıktan hemen sonra ziyaretçilerimiz gezdiği yerler için yazı yayınlayabiliyorlar, sınırsız fotoğraf yükleyebiliyorlar, bir sonraki tatil planları için hepgezelim.com bulununan yerleri favorilerine alabiliyorlar ve çok hızlı bir şekilde yorum yazabiliyorlar. cappadocia tours

Ziyaret İstatistiklerimiz ?

2019 haziran ayında 6 aylık süre içinde kış sezonunda sitemize yapılan gerçek üyelik sayısı 500 kişi üzerinde olup sitemize aylık tekil ziyaretci sayımız 15.000 – 20.000 civarında çoğul ziyaretçi sayımız ise 200.000 üzerindedir Sistemizin hit sayısı ise 500.000 üzerindedir.

Sık Sorulan Sorular

Gezi Turu Düzenliyormusunuz ?

Hayır. hepgezelim.com tur firması olmayıp sadece Türkiyede bulunan iller için gezilecek yerler, yiyecek içecek, oteller ve gezi rotalarını yaparak siz değerli ziyaretçilerime sunuyoruz.

Üyelik Ücretlimi ?

Hayır. Üyeliklerimiz ücretsiz olup sadece 10 sn. üye olabilirsiniz. Üye Olmak İstiyorum

Yazar Olabilirmiyim ?

Evet. Sizlerde hepgezelim.com için yazar olabilirsiniz.

Hangi Zamanda Çekimler Yapıyorsunuz ?

Yeni projemizden dolayı gezilerimize biraz ara verdik. Ekran yüzü arayışımız bittik den sonra ekip ile birlikte seyahatlere çıkılıp hem canlı yayın hem hıkaye hemde paylasımlarda bulunarak daha hızlı bir akış planlanıyor ve bunun yanında her hafta yeni bir yer videosu hazırlanıp siz değerli ziyaretçilerimize sunacağız.